Rejestracja
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.newboiskojasna.fora.pl Strona Główna » I Turniej o Korone Osiedla

PostWysłany: Czw 21:41, 19 Mar 2009 Back to top

Zapomniałem napisać najważniejszego czyli - Finału i Podsumowania Smile.

Finał
W finale spotkały się dwie drużyny po trzech graczy. Faworyzowana Barca grała z Poczesami. No i tak się działo Barca miała widoczną przewagę 2-3 bramek. Cios za ciosem i walka za walką. Warto tutaj dodać, że bardzo dobrze zagrał w tym spotkaniu Karol Majcherski. No cóż pozostały 2 minuty. Sędzia M.Sadza dyktuje rzut karny dla Barcy (Barca prowadzi jednym golem). Wykonawcą rzutu karnego jest - D. Wojtyna, jednak górą w tym pojedynku jest Mikołaj Michta. Dosłownie po tej interwencji jest następny karny tym razem dla Poczesów. Tomek Tusznio pewnie podchodzi do jedenastki ! Ii... gol? Spojenie! Bramka padła. Chwilowa przerwa i Marcin Koper potrzyma poprzeczke przez chwile Very Happy Ostatnia akcja - Tomasz Tusznio wykonuje "piątke" strzela i.... mamy dogrywkę ! Szybko przybito bramkę i wznawiamy mecz. Losy meczu odwróciły się w dogrywce przez I i II połowę dogrywki wyraźnie lepsze były Poczesy i oni wygrali I Turniej na naszym nowym boisku Smile Serdecznie gratulujemy !