FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Posty: 89 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Skąd: Suchedniów

PostWysłany: Śro 20:01, 09 Kwi 2008 Back to top

Więc dziś o godzinie 15:30 umówiliśmy się na nasz nowy stadion z Adamem P. i Kamilem G. Ja poszedłem po Adama wszystko było ok , mieliśmy piłkę. Gdyż na boisku nieoczekiwanie był jeszcze jeden zawodnik - Konrad M. Smile zaproponowaliśmy mecza 2x2 ja z Ufem na nich. Chwilowa rozgrzewka bramkarzy , strzały , podania i zaczynamy połowę 15minutową. Spokojny mecz gdyż nagle Konrad M. około drugiej minuty łapie piłkę od swojego , jest rzut karny. Podchodzi Mikołaj i zamienia karnego na bramkę. Po chwili już odpowiedź i jest 1:1. Długa zacięta walka , gdyż nagle Ekipa Mikołaja i Kamila strzela gola(8min) . Zaczyna się prawdziwe strzelanie , cios za ciosem i do przerwy 4:4. W drugiej odsłonie jeszcze bardziej ciekawe widowisko. Doliczone zostają 2minuty do regulaminowego czasu gry. 11:9 dla drużyny Adama P. Została niecała minuta iii rzut karny po 3 rogach... ponownie podchodzi Mikołaj i strzela gola... 5sekund do końca sam na sam wychodzi Kamil G. i po dużym błędzie bramkarza jest dogrywka. Lepszej dogrywki nie mogło być pierw atakuje jedna a potem druga drużyna. Błedy bramkarzy nadrabiali zawodnicy z pola i znów !!! Dla Teamu Mikołaja i Kamila jest rzut karny - tyle , że tym razem Mikołaj nie zamienia karnego na bramkę. Później zacięcie , dobre interwencje Kamila iii Adam P. wychodzi sam na sam strzela ii słupek !! Chwyta piłke Kamil , jednak gol !? Jednak jest to sprzeczny gol (Czy piłka została wybita z rąk Kamila nie wiadomo). Ostatnia Akcja wychodzi na czystą pozycje Mikołaj M i strzela gola lewą nogą przy słupku... Jednak wynik meczu nie jest 12:11 tyle , że zasłużony remis.... Smile wspaniały mecz oby takich więcej.

Maxbierek
Trener

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 11 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z.. domu? :P

PostWysłany: Śro 20:48, 09 Kwi 2008 Back to top

Dobry, zacięty mecz Smile mój pierwszy na tym boisku. Bramki padały jedna za drugą, tak się zmęczyliśmy, że uznaliśmy remis Wink Pozdrawiam wszystkich grających, to był dobry mecz Smile

Ufsong
Asystent

Posty: 27 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 15:08, 10 Kwi 2008 Back to top

Mecz bardzo zacięty Smile świetnie sie grało ogólnie było śmiesznie Very Happy Tylko przy następnych takich sparnigach trzeba sie postarać o kibiców ! PoZdRaWiAm Smile