FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.newboiskojasna.fora.pl Strona Główna » Ze Świata Piłki Nożnej.

Posty: 89 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Skąd: Suchedniów

PostWysłany: Pią 14:22, 11 Kwi 2008 Back to top

To jeden z najlepszych meczy w piłce nożnej Smile to jest klasa na prawdę niech Ci wszyscy , którzy tego meczu nie obejrzeli niech żałują !!!

5minuta Getafe otrzymuje czerwona kartkę (obrońca). Załamani kibice , szczęśliwi piłkarzez Monachium. Około 20min niespodziewanie gol dla "Czarnego Konia" tej imprezy Getafe... Już uradowani kibice Getafe. Getafe długo długo utrzymuje wynik i coś niesamowitego !!! W około 90minucie bramkę wyrównującom strzela - Frank Ribery dla Bayernu:) A więc dogrywka (pierwszy mecz w Monachium 1:1). Minuta po dogrywce gol dla Getafe !! Odżywa nadzieja !!! minutę później drugi gol dla Getafe - są w siódmym niebie... !!! Bayern bezradny już zapewne po pucharach... Spokojnie grają na czas , kontrują piłkarze z Hiszpanii. Druga część dogrywki 115min... dośrodkowanie chwyta piłke bramkarz Getafe - Pato. Jednak nie !!! koszmarne wybicie Pato i na 3:2 strzela Toni - na łąwce trenerskiej śmiech (Getafe). 122minuta już doliczony czas gry - kibice Getafe śpiewaju już ze szcześćia... Kahn wbiega w pole karne... Kahn zgrywa z główki tam jest Toni... Wychodzi Pato iii GOOOOL ponownie koszmarny błąd Pato... To przez niego Getafe nie jest w półfinale... Cóż za mecz !!! 3-3 i awans Bayernu.... Coś niesamowitego , zrozpaczeni gracze Getafe....

Fantastyczny mecz Smile to jest prawdziwy futboool...